Diabelskie harce

Zapraszamy Państwa do PRAWDZIWEGO PIEKŁA. Sceneria, muzyka, piekielne jęki, zbuntowane i szalone diabły oraz niesamowicie luźna zabawa, to jest to, co Państwu gwarantujemy. Nasze piekiełko jest magicznym miejscem mocy, w którym spełniają się życzenia. Jeżeli chcecie się dobrze bawić, nie omińcie tego miejsca! U progu dziwnego wejścia przywitają Was prawdziwe diabły, widłami i czarcim napitkiem.

Przyciemnione światła, ezoteryczne miejsce, seksowne postacie z rogami i obfitość jedzenia na stołach. Diabełki zaproszą Was do wspólnej integracji w piekle i to od nich będzie zależało czy wyjdziecie nad ranem z piekła, czy już zostaniecie w nim na zawsze. Przez całą noc będziemy bawić się w gorącej atmosferze. Będą zabawy, konkursy i diabelskie tańce z iście piekielnymi diablicami. Strąceni do piekła będą mogli brać udział w konkursach:

  • Przeciąganie łańcucha - Tradycyjne przeciąganie liny jednak w nowej formie.
  • Najpodlejszy grzech - Wymyślanie jak najpodlejszego grzechu.
  • Piekielny skowyt - Konkurs w śpiewaniu piekielnych piosenek (diabelskie karaoke).
  • Zgaś diabłu ogarek - Zadanie polega na zgaszeniu wszystkich świeczek należących do drużyny przeciwnej według określonych zasad.
  • Grosz szatana - Pozbycie się, krążącej pomiędzy diabłami, tacy z pieniędzmi według określonych zasad.
  • Piekielisko - Próba pomieszczenia jak największej ilości diabłów na jak najmniejszej powierzchni.
  • Piekielny napój - Wypicie piekielnej mikstury w jak najkrótszym czasie. Bawić się i pić diabelskie trunki będziemy do pierwszego promyczka słońca. Wówczas wszystkie diabły i diablice czmychną do swoich nieziemskich komnat, a niezapomniane wrażenia zostaną...

Jako dodatek do piekielnego wieczoru proponujemy Państwu zespół ALERGEN. W jego skład wchodzą doświadczeni muzycy, mający na swym koncie wiele sukcesów. Współpracują oni z wieloma znanymi w kraju i za granicą artystami. Oprócz tego zespół ma na swoim koncie nagranie zrealizowane przez TVP, wyemitowane później na antenie. Koncerty to żywiołowa zabawa przy muzyce (pop-rock, repertuar własny oraz znane covery), która niesie pozytywny "Power". Żywiołowość muzyków grających w zespole udziela się publiczności, która razem z nimi tworzy ten muzyczny spektakl.